Tipobet Yasal mı?

Tipobet Yasal mı?

Tipobet yasal mı? Sorusunun özellik ile Türk bahis severler tarafından oldukça sık bir şekilde gündeme getirildiği, internet arama motorlarında en çok aranan kelimeler grubuna girdiği görülmektedir. Sitenin yasal olup olmadığı konusunda tartışmalar halen devam etmekte olup, bu sorunun net bir şekilde cevabının verilebilmesi için, özelliklerinin incelenmesi, ortaya çıkarılması ve bu doğrultuda sorunun ele alınması gerekecektir. İlk bakışta kısa kelimeler ile anlatılmak istenir ise, tipobet Avrupa Birliği’nde kayıtlı ticari bir markanın ürünüdür ve uluslararası piyasada yasal olarak görülmektedir.

Tipobet Neden Yasal?

Tipobet neden yasal? İfadesinin veya sorusunun karşılığında, önemli detaylar yer almaktadır. öncelikli olarak ortada tipobet limited şirketi diye ticari bir marka vardır. Avrupa Birliği’ne kayıtlı ticari bir markadır ve düzenli olarak denetlenmektedir. Ticari marka tipobet ismi ile site üzerinden hizmetlerini yürütmektedir. Hizmetlerin yürütülmesi amacıyla, Hollanda Antilleri kanunlarına göre hareket edilmekte ve bu ülkenin, 105936 numaralı ticari sicil kaydı doğrultusunda piyasada marka, kendini göstermektedir. Bu yasal bilgilerin dışında, işletme hakkında bilgilerin verilmesi de gerekecektir. Sitenin ya da bağlı olduğu şirketin, 259 adet gerçek ofisi bulunmaktadır. 5 farklı ülkeye yayılmış durumdadır. Avrupa ülkelerinde aktif olarak kullanılan bir marka ve siteyi işaret etmektedir. Kendisi tarafından yani şirket tarafından geliştirilmiş teknoloji makineler devreye alınmıştır ve 3 binden fazla makine, Avrupa ülkelerinde binlerce kullanıcı tarafından halen kullanılmaya devam edilmektedir. Bu bilgiler site için neden yasal? Sorusunun cevaplarını ortaya koymaktadır.
tipobet giris

TipoBet Giriş için Tıklayınız

Tipobet Hangi Ülkelerde Yasal?

Tipobet hangi ülkelerde yasal? Sorusunun karşılığında, Avrupa ülkeleri ilk sırada yer almaktadır. Bu sınırların dışına çıkıldığında, dünya genelinde farklı ülkelerde de, online olarak hizmet verildiği ve sitenin yasal olarak tanındığı görülecektir. Türkiye piyasası açısından yasal olarak tanımlanmaktadır. Ancak kullanıcı sayısı binli rakamları hatta 10 binli rakamları geçmiş durumdadır.

Tipobet Neden Türkiye’de Yasal Olarak Görünmüyor?

Tipobet neden Türkiye’de yasal olarak görünmüyor? Aslında bu sorunun cevabı çok basittir. Tipobet limited şirketi vardır. Bu limited şirketi Avrupa Birliği ülkelerinde kurulmuştur. Türkiye’de kurulmamıştır. Sitenin elinde 105936 numaralı lisans vardır. Bu lisans Hollanda Antilleri üzerinden alınmıştır. Spor Toto Teşkilat Başkanlığından alınmamıştır. Verilen kısa bilgiler bile sitenin Türkiye’de neden engellenmeye çalışıldığının ya da kabul edilmediğinin en bariz göstergeleridir.

Leave a Reply

Canlı Destek

Canlı Desktek